Ośrodek "GRÓD PIASTA" - jest miejscem położonym na Szlaku Piastowskim, w zaciszu leśnym, nad malowniczym Jeziorem Chomiąskim o krystaliczno czystej wodzie. Idealne miejsce dla miłośników przyrody, grzybobrania, polowań oraz idealne miejsce dla osób spragnionych relaksu i kontaktu z natura.

NOCLEGI:

BUDYNEK A - HOTEL
Do dyspozycji gości przygotowano 19 pokoi hotelowych, dwu- trzy- i czteroosobowych oraz apartament o łącznej ilości 50 miejsc noclegowych.
Pokoje są bardzo przestronne i funkcjonalne. Każdy wyposażony jest w łazienkę z kabiną prysznicową, TV, telewizję satelitarną, telefon, w każdym pokoju zainstalowane jest łącze internetowe.
BUDYNEK B - NAD KARCZMĄ
Do dyspozycji gości przygotowano 5 pokoi, trzy- i czteroosobowymi oraz dwupokojowym apartamentem o łącznej ilości 15 miejsc noclegowych. Każdy z pokoi posiada łazienkę z kabiną prysznicową i telewizor. Pokoje usytuowane są nad samym brzegiem jeziora, z okien rozpościera się przepiękny widok na taflę jeziora...
DOMKI
Do Państwa dyspozycji mamy 15 drewnianych domków kempingowych, o łącznej ilości 90 miejsc noclegowych. Każdy z domków wyposażony jest w aneks kuchenny z wyposażeniem, łazienkę z kabiną prysznicową, radio. Wszystkie domki posiadają 2 pokoje, salon z aneksem kuchennym oraz zadaszone tarasy.