Zapraszamy do Gospodarstwa zlokalizowanego na terenie malowniczego pogranicza Pałuk, Kujaw i Wielkopolski.


Otaczają nas lasy gdzie spotkać można całe mnóstwo leśnych stworzeń, pospacerować czy wybrać się na rowerowy wypad. Jeśli lubisz ochłodzić się w jeziorze lub rzece w okolicy mamy kilka takich miejsc. Dla miłośników zabytków również znajdziemy coś ciekawego, ponieważ nasz domek położony jest w pobliżu Szlaku Piastowskiego.

Dysponujemy 3 pokojami gościnnymi. Dwa pokoje 3 osobowe oraz jeden 4 osobowy. Łącznie 10 miejsc noclegowych.

Goście mają dostęp do przestronnej wspólnej kuchni połączonej z jadalnią.

Jeśli masz dość zgiełku miasta - zapraszamy :)

Podpowiemy Ci jakie miejsca warto odwiedzić w zależności od Twoich upodobań. Potrzebujesz ciszy i spokoju na wsi? Nasz domek otoczony jest ogromnym ogrodem, gdzie znajdziesz ukojenie w gorące dni lub będziesz napawać się słońcem. W ogrodzie możesz znaleźć nasze poletko warzywne oraz różne odmiany drzew owocowych, z których co roku przygotowujemy przetwory. Dodatkowo z naszego podwórka prywatną polną drogą możesz spacerować pośród pól wprost do lasu.

Interesują Cię historia? W okolicy znajdziesz piękne zabytkowe pałacyki, kościoły, kurhany oraz ruiny gdzie zapoznasz się z dziejami naszego regionu.

Lubisz spędzać czas aktywnie? Zostaniesz fanem niezliczonych polnych dróg i ścieżek, dzięki którym podczas każdego spaceru czy wycieczki rowerowej zobaczysz coś innego. W pobliskiej miejscowości Piechcin jest również baza nurkowa, gdzie możesz eksplorować dno dawnego kamieniołomu. W Barcinie możesz wypożyczyć kajaki oraz rowerki wodne i zwiedzać okolice z perspektywy wody.

Możesz liczyć na nasze pełne wsparcie i pomoc podczas Twojego pobytu w naszym domu.

PS: Cena uzależniona jest od ilości noclegów (widełki cenowe to 50-30 zł/noc/osoba). Wszystkich informacji udzielimy telefonicznie :)

Zapraszamy!