Z przyjemnością witamy na nowym portalu turystycznym regionu. Jesteśmy przekonani, że dzięki nowemu układowi, który dostosowany został zarówno do komputera, jak i tabletu czy smartfona – będziemy mogli zapewnić Państwu jeszcze lepszy dostęp do informacji.

Z przyjemnością witamy na nowym portalu turystycznym regionu. Jesteśmy przekonani, że dzięki nowemu układowi, który dostosowany został zarówno do komputera, jak i tabletu czy smartfona – będziemy mogli zapewnić Państwu jeszcze lepszy dostęp do informacji. Integralną częścią strony jest aplikacja mobilna, która stanowić będzie podręczne źródło informacji o atrakcjach i wydarzeniach w regionie. Natomiast wbudowany moduł planner i moduł dojazdowy pomogą zaplanować oraz bez problemu dojechać na miejsce. Aplikacja zawiera również quest, dzięki któremu zwiedzaniu towarzyszyć będą zagadki.

Zakładamy, że strona będzie w najbliższym czasie uzupełniana i rozbudowywana o kolejne treści.

Stronę na zlecenie Lokalnej Organizacji Turystycznej PAŁUKI stworzyła firma AMISTAD Sp. z o.o. Zadanie współfinansowane ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz wsparte przez Powiat Żniński.