W niedzielę 16 czerwca 2019 r. w ramach akcji KUJAWSKO – POMORSKIE NA ROWERY, Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko - Pomorskiego oraz Starostwo Powiatowe w Żninie, zapraszają na rajd rowerowy promujący rodzinną turystykę rowerową w naszym regionie.

Start i meta rajdu zorganizowane zostaną na Placu Wolności (rynek) w Żninie. Trasa rajdu będzie wiodła malowniczymi pałuckimi terenami w kierunku Wenecji, gdzie na terenie Ośrodka Wypoczynkowego Przystań Wenecka, odbędzie się postój połączony z posiłkiem regeneracyjnym i rowerowymi konkursami dla uczestników. Tegoroczna trasa rajdu liczy około 26 km.

Każdy uczestnik rajdu otrzyma bezpłatny pakiet startowy, w skład którego wejdzie numer startowy i butelka 0,5 l wody mineralnej, natomiast dla pierwszych 300 zarejestrowanych uczestników do pakietu dołączone będą pamiątkowe skarpetki oraz koszulka i talon na posiłek regeneracyjny. Na mecie rajdu, na wszystkich uczestników czekać będą pamiątkowe medale akcji Kujawsko – Pomorskie 2019.

Biuro zawodów, w którym będzie można odbierać pakiety startowe znajdować się będzie w miejscu startu rajdu (żniński rynek) i będzie czynne na dwie godziny przed startem, czyli w niedzielę 16 czerwca od godziny 9.00 do 11.00.

Start rajdu: Plac Wolności w Żninie, godz. 11.00.

Szczegółowa trasa rajdu opisana została w regulaminie, przy formularzu zapisów, natomiast formularz zapisowy znajduje się pod linkiem https://zapisy.sts-timing.pl/487/znin/

Serdecznie zapraszamy !!!

Trasa rajdu: